Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Categories
hi: वर्ग

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: View
hi: देखें

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Order
hi: क्रम
