Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Priority
is: Forgangur

en: Categories
is: Flokkar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: View
is: Skoða

en: <none>
is: <enginn>

en: Nodes
is: Nóður

en: Order
is: Pöntun

en: expires
is: fyrnist
