Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Priority
it: Priorità

en: Categories
it: Categorie

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: View
it: Visualizza

en: <none>
it: -nessuno-

en: View arguments
it: Argomenti vista

en: Nodes
it: Nodi

en: Order
it: Ordina

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
it: Inserisci una lista di argomenti separati da virgola da passare alla vista.
