Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: View
km: មើល

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Order
km: លំដាប់
