Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Order
ku: ڕیز
