Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Categories
lv: Kategorijas

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: <none>
lv: <neviena>

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Order
lv: Secība

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.
