Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: View
mn: Харах

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Order
mn: Дараалал
