Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Priority
ru: Приоритет

en: Categories
ru: Категории

en: General settings
ru: Основные настройки

en: View
ru: Просмотр

en: <none>
ru: <нет>

en: View arguments
ru: Аргументы представления

en: Nodes
ru: Материалы

en: Order
ru: Порядок

en: expires
ru: истекает

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ru: Предоставьте разделенный запятой список аргументов для передачи представлению.

en: If no content type is selected, nodes of all types will be displayed.
ru: Если не выбран ни один тип, будут показаны материалы всех типов.

en: By category
ru: По категориям
