Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Categories
sl: Kategorije

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: <none>
sl: <brez>

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Order
sl: Vrstni red
