Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Priority
sv: Prioritet

en: Categories
sv: Kategorier

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: View
sv: Visa

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: View arguments
sv: Argument för vy

en: Nodes
sv: Noder

en: Order
sv: Ordning

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
sv: Ange en kommaseparerad lista av argument att skicka till vyn.
