Node access product (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Priority
af: Prioriteit

en: Categories
af: Kategorieë

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: View
af: Wys

en: Order
af: Bestelling
