Node access product (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Categories
be: Катэгорыі

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: View
be: Праглядзець

en: <none>
be: -Няма-

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Order
be: Парадак
