Node access product (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Priority
da: Prioritet

en: Categories
da: Kategorier

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: View
da: Vis

en: <none>
da: - ingen -

en: View arguments
da: Argumenter til oversigt

en: Nodes
da: Indhold

en: Order
da: Rækkefølge

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
da: Angiv en kommasepareret liste af argumenter til visningen.
