Node access product (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Priority
he: עדיפות

en: Categories
he: קטגוריות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: View
he: צפיה

en: <none>
he: <ללא>

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Order
he: סידור

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.
