Node access product (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Priority
hu: Fontosság

en: Categories
hu: Kategóriák

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: <none>
hu: < nincs >

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Order
hu: Rendelés

en: expires
hu: lejár

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
hu: Vesszővel elválasztott lista, amely a nézetnek küldendő paramétereket tartalmazza.
