Node access product (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Categories
nl: Categorieën

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: <none>
nl: -geen-

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Order
nl: Volgorde

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.
