Node access product (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Categories
uk: Категорії

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: <none>
uk: <нічого>

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Order
uk: Послідовність

en: expires
uk: прострочений

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: By category
uk: За категорією
