Node access product (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Priority
et: Tähtsus

en: Categories
et: Kategooriad

en: General settings
et: Üldised seaded

en: View
et: Kuva

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Nodes
et: Postitused

en: Order
et: Järjestus

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
et: Sisesta vaatele edastatavad argumendid komaga eraldatud nimekirjana.
