Node access product (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Priority
gl: Prioridade

en: Categories
gl: Categorías

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: View
gl: Ver

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Nodes
gl: Nodos

en: Order
gl: Orde

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.
