Node access product (7.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: View
lt: Peržiūrėti

en: <none>
lt: -joks-

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Order
lt: Tvarka

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.
