Node access product (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Priority
oc: Prioritat

en: Categories
oc: Categorias

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: View
oc: Veire

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Order
oc: Òrdre
