Node access product (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Priority
pt: Prioridade

en: Categories
pt: Categorias

en: General settings
pt: Definições gerais

en: View
pt: Mostrar

en: <none>
pt: [nenhum]

en: View arguments
pt: Argumentos da visualização

en: Nodes
pt: Nós

en: Order
pt: Ordem

en: expires
pt: expira

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pt: Forneça uma lista de argumentos separados por vírgula para aplicar à vista.
