Node access product (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: View
ta: பார்

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Order
ta: வரிசை
