Node access product (7.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Priority
ar: الأولوية

en: Categories
ar: التصنيفات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: View
ar: عرض

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Nodes
ar: العقد

en: Order
ar: الترتيب
