Node access product (7.x-1.0-rc4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Categories
eu: Kategoriak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: View
eu: Bista

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Order
eu: Ordena
