Node access product (7.x-1.0-rc4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Categories
fi: Kategoriat

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: View
fi: Näytä

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: View arguments
fi: Näytön argumentit

en: Nodes
fi: Solmut

en: Order
fi: Järjestys

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fi: Syötä pilkuin eroteltu lista näkymälle syötettävistä argumenteista.
