Node access product (7.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Priority
ja: 優先度

en: Categories
ja: カテゴリー

en: General settings
ja: 全般の設定

en: View
ja: ビュー

en: <none>
ja: <なし>

en: View arguments
ja: ビューの引数

en: Nodes
ja: ノード

en: Order
ja: オーダー

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ja: ビューへ渡す引数のリストをコンマ（,）で区切って設定してください。
