Node access product (7.x-1.0-rc4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Priority
sk: Priorita

en: Categories
sk: Kategórie

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: <none>
sk: <žiadne>

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Nodes
sk: Uzly

en: Order
sk: Poradie

en: By category
sk: Podľa kategórií
