Node access product (7.x-1.0-rc4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Categories
te: వర్గాలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Order
te: క్రమం
