Node access product (7.x-1.0-rc4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Priority
tr: Öncelik

en: Categories
tr: Kategoriler

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: View arguments
tr: Argümanları görüntüle

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Order
tr: Sıralama

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
tr: Görünüme aktarılacak bir virgülle ayrılmış değişkenler listesi verin.
