Node access product (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Priority
bg: Приоритет

en: Categories
bg: Категории

en: General settings
bg: Общи настройки

en: View
bg: Прегледай

en: <none>
bg: <не>

en: Order
bg: Поръчка
