Node access product (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Order
bo: གོ་རིམ
