Node access product (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Priority
bs: Prioritet

en: Categories
bs: Kategorije

en: View
bs: Pregled

en: View arguments
bs: View argumenti

en: Order
bs: Poredak

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
bs: Unesite comma ograničenu listu argumenata da proslijedite u view.
