Node access product (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: <none>
el: <κανένα>

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Order
el: Σειρά

en: expires
el: λήγει

en: By category
el: Ανά κατηγορία
