Node access product (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Priority
hr: Prioritet

en: Categories
hr: Kategorije

en: General settings
hr: Opće postavke

en: View
hr: Pregled

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Nodes
hr: Unosi

en: Order
hr: Redoslijed

en: expires
hr: ističe
