Node access product (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Categories
jv: Kategori

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: View
jv: Tampilan

en: <none>
jv: <nihil>

en: Nodes
jv: Node

en: Order
jv: Urutan
