Node access product (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Priority
pl: Priorytet

en: Categories
pl: Kategorie

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: View
pl: Widok

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Nodes
pl: Węzły

en: Order
pl: Kolejność

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pl: Wprowadź oddzieloną przecinkami listę argumentów jaka zostanie przekazana do widoku.

en: Configure the module.
pl: Konfiguruj moduł.
