Node access product (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Priority
pt: Prioridade

en: Categories
pt: Categorias

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: View
pt: Ver

en: <none>
pt: «nenhum»

en: View arguments
pt: Argumentos da view

en: Order
pt: Pedido

en: expires
pt: expira

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pt: Forneça uma lista de argumentos a serem passados à view, separando-os por vírgulas.

en: By category
pt: Por categoria
