Node access product (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Priority
ro: Prioritate

en: Categories
ro: Categorii

en: General settings
ro: Setări generale

en: View
ro: Afişează

en: <none>
ro: <nimic>

en: View arguments
ro: Argumente view

en: Nodes
ro: Noduri

en: Order
ro: Comandă

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ro: Furnizaţi o listă de argumente separate prin virgule care să fie transmise view-ului.
