Node access product (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: View
th: ดู

en: Order
th: เรียงตาม
