Node access product (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: View
vi: Xem

en: <none>
vi: <không>

en: View arguments
vi: Tham số View

en: Nodes
vi: Các node

en: Order
vi: Thứ tự

en: expires
vi: hết hạn

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
vi: Cung cấp danh sách, phân cách với dấu phẩy, các tham số truyền vào view.
