Node access product (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Priority
ca: Prioritat

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: View
ca: Mostra

en: <none>
ca: Cap

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Order
ca: Ordre

en: expires
ca: expira

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ca: Introduïu una llista d'arguments separats per comes per passar-los a la vista.
