Node access product (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Priority
fa: اولویت

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: View
fa: مشاهده

en: <none>
fa: <هیچ>

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Order
fa: سفارش

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fa: فهرستی از وردی‌های جدا شده با کاما برای ارسال به نما وارد کنید.
