Node access product (7.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Priority
id: Prioritas

en: Categories
id: Kategori

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: View
id: Lihat

en: <none>
id: <nihil>

en: View arguments
id: Argumen view

en: Nodes
id: Node

en: Order
id: Urutan

en: expires
id: kadaluarsa

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
id: Tambahkan daftar argumen yang dipisahkan oleh koma untuk dikirimkan ke view.
