NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Synonyms
cs: Synonyma

en: Depth
cs: Hloubka

en: Settings
cs: Nastavení

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: <none>
cs: <žádné>

en: Term information
cs: Informace o termínu

en: No name
cs: Beze jména

en: Vocabulary ID.
cs: ID slovníku.

en: Synonyms of this term; one synonym per line.
cs: Synonyma tohoto termínu, každé synonymum na zvláštní řádce.

en: Index: Node ID.
cs: Index: ID uzlu.

en: Term ID.
cs: ID termínu.

en: Related @terms
cs: Příbuzné: @terms
