NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: No name
et: Ilma nimeta
