NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: No name
eu: Izenik ez
