NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Synonyms
fa: مترادف‌ها

en: Depth
fa: عمق

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Configuration settings saved.
fa: تنظیمات پیکربندی ذخیره شد.

en: <none>
fa: <هیچ>

en: No name
fa: بدون نام
