NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Synonyms
gl: Sinónimos

en: Depth
gl: Profundidade

en: Settings
gl: Axustes

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: No name
gl: Sen nome

en: Allow multiple terms per argument
gl: Permite múltiples termos por argumento
