NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: Depth
hr: Dubina

en: Settings
hr: Postavke

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;
